متن خبر

نخستین برنده ویژه جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت مشخص شد

زمان درج: ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ [۰۹:۵۰:۲۶] - زمان ويرايش: ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ [۰۹:۵۳:۱۷] - بازديد: ۱,۷۱۵

امیر خیاطان برنده خوش شانس یک دستگاه پژو 206 در سومین جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و شرکت کارت اعتباری ایران کیش در مجتمع تجاری الماس شرق استان خراسان رضوی شد.  

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، در آخرین مرحله قرعه کشی این جشنواره در مجتمع تجاری الماس شرق خراسان رضوی ، نخستین جایزه ویژه که یک دستگاه خودرو پژو 206 بود به امیر خیاطان پذیرنده مشهدی رسید . در این مرحله قرعه کشی مسئولین ارشد بانک تجارت و ایران کیش حضور داشتند.

این در حالی است که سومین مرحله قرعه کشی جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و شرکت کارت اعتباری ایران کیش ویژه مراکز تجاری منتخب در سراسر کشوردر بندر انزلی نیز برگزار شد.

جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و ایران کیش  از ابتدای سال 98 در مراکز تجاری استان های تهران، البرز،  هرمزگان ، آذربایجان شرقی، گیلان،خوزستان،خراسان رضوی کلید خورده است . دراین دوره از جشنواره به قید قرعه برای خریدارانی که با کارت بانکی خود در طول زمان برگزاری جشنواره در مراکز تجاری این استان ها از طریق پذیرندگانی که دارای پایانه های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت می باشند خرید می کردند ده ها کارت هدیه 1.000.000 ريالی و همچنین به پذیرندگان ده ها جایزه 5.000.000 ريالی اهدا شد .جایزه ویژه این جشنواره اهدای خودرو کیا ریو، دامای ایکس 5 و پژو 206 در مراکز تجاری این استان ها ست  که در چهارمین و آخرین مرحله به برنده خوش شانس اهدا می شود و مجتمع تجاری الماس شرق استان خراسان رضوی نخستین مرکز تجاری بود که برنده جایزه ویژه خود را شناخت .آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید