تندیس بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

به دلیل حضور فعال ایران کیش در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که از تاریخ بیست و هفتم تا سی ام تیرماه 98 برگزار شد از این شرکت تقدیربه عمل آمد . نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت الکترونیک و کامپیوتر اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه خواهد شد.


طبری یکی از منتخبین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال نام گرفت

پیمان منعم طبری سرپرست ایران کیش یکی از منتخبین مدیران برتر سال کشور در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال نام گرفت . شورای علمی و سیاست گذاری چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال را به پیمان منعم طبری سرپرست ایران کیش اهدا کرد. چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال ویژه مدیران و مسئولان کشوری در هجدهم تیر در تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه کشور برگزارشد. ایران کیش به عنوان بزرگترین شبکه پایانه فروش کشور شناخته می شود . پیمان منعم طبری به عنوان مدیر برترسال کشور جزو 57 مدیر برتر شرکت ها و استارت آپ های برگزیده ایران انتخاب شد.


جایزه نوربخش برای دومین سال پیاپی به ایران کیش تعلق گرفت

جایزه نوربخش برای دومین سال پیاپی به ایران کیش واین بارمحصول پات تعلق گرفت شرکت کارت اعتباری ایران کیش برگزیده منتخب بخش مسئولیت‌های اجتماعی هشتمین جشنواره نوربخش در همایش بانکداری شد. ایران کیش به دلیل ارائه محصول پات به عنوان اولین وتنها نرم افزار پرداخت که قابل استفاده روشندلان نیز هست، برای دومین بارپیاپی برنده جشنواره مرحوم دکتر نوربخش معرفی شد. جایزه جشنواره نوربخش در بخش های سامانه ملی ،سامانه های درون بانکی، سامانه های مشتریان امنیت و شبکه های زیرساخت پلتفرم؛ مسئولیت اجتماعی وسخت افزارو تجهیزات وازبین طرح های رقابتی بانک ها و شرکت ها در اختتامیه همایش هشتم بانکداری به برگزیدگان داده شد که در بخش مسئولیت های اجتماعی به ایران کیش تعلق گرفت. ایران کیش سال گذشته نیز به دلیل ارائه محصول کیوسک پرداخت الکترونیکی cng این جایزه رادربخش سخت افزاروتجهیزات ازآن خود کرده بود. جایزه نوربخش معتبرترین جایزه درحوزه بانکی کشور است وازهمین روعده ای آن رااسکاربانکداری ایران معرفی می کنند.


اخذ و تمدید سه گواهینامه بین المللی (ایزو 9001،ایزو 10015،ایزو10004)

ایران کیش موفق به تمدید گواهینامه ایزو 9001 برای یک سال دیگر در حوزه کیفیت شد. این در حالی است که گواهینامه بین المللی ایزو 10015 این شرکت در بخش آموزش نیز تمدید شد. این شرکت همچنین توانست گواهینامه ایزو10004در حوزه رضایت مندی مشتریان را از آن خود کند . استاندارد10004 برای طراحي، برنامه ريزی و اجرای فرآيند پایش و اندازه گیری رضایت مشتريان تدوین شده است.این استاندارد راهنمایی مطلوب برای تدوین روش های حرفه ای برای اندازه گیری میزان رضایت مشتریان می باشد.


درخشش ستاره های ایران کیش در جایزه ملی تعالی

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق شد جایزه ملی تعالی سازمانی را در پانزدهمین دوره همایش تعالی سازمانی از آن خود کند. این جایزه در روز هفتم اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما اهداشد. پس از انجام ممیزی توسط ممیزان رسمی سازمان مدیریت صنعتی- دبیرخانه جایزه تعالی‌سازمانی ، شرکت ایران کیش مفتخر به دریافت «جایزه سه ستاره تعالی »شد. این در حالی است که ایران کیش در سال گذشته جایزه دوستاره را از آن خود کرده بود. استقرار الگوی تعالی سازمانی، اجرای برنامه‎های بهبود و حضور فعال در فعالیت‎های مربوط به تعالی سازمانی کسب ایزوهای متعدد شرکت ایران کیش و تمدید ان ها در سال گذشته ، افتتاح وشروع به کار انبار سعید آباد شهریار ، محصولات و سرویسهای جدید نظیر اکوسیستم پات، کیوسک پرداخت سی ان جی و ... از عوامل کسب این جایزه بوده است . اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی مبتنی برارزیابی رویكردها و نظام‌های مدیریتی سازمان‌ها و نتایج موفقیت‌های آن‌ها توسط گروهی از ارزیابان خبره و بر اساس "الگوی تعالی سازمانی" است كه وضعیت سازمان‌ را در میزان دستیابی به انتظارات الگوی تعالی سازمانی مشخص می‌کنند. لازم به ذکر است، یکی از مباحثی که بسیاری از سازمان‎ها به دنبال آن هستند و با وجود اینکه چندین سال از عمر آن می گذرد، اماهم‏چنان جدید است، مباحث مرتبط با تعالی سازمانی و جایزه‎های کیفی است.


شگفتی سازی ایران کیش با برتری دوباره درIMI100 با حضور وزیرصنعت

شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای دومین سال پیاپی به عنوان شرکت برتر کشوری ازنظر رشد سریع درهمایش شرکت های برتر IMI 100 انتخاب وازاین حیث شگفتی سازشد. این در حالی است که ایران کیش در سال گذشته نیز این عنوان را از میان 500 شرکت برتر کشور از آن خود کرد . دربیستمین همایش شرکت های برتر که بیست و نهم بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی صداو سیماوباحضوروزیر صنعت معدن تجارت برگزارشد این عنوان برای دومین سال پیاپی به ایران کیش رسید. مهم ترین نتایج رتبه بندی 500 شرکت بزرگ کشوردرسال گذشته ارائه و از شرکت های پیشرو (انتخاب شده براساس روند رشد طی سا لهای اخیر) و شرکت های برتر از نظر رشد سریع و همین طور شرکت های برتر دارای رتبه های ویژه تقدیر به عمل آمد که ایران کیش به عنوان برترین شرکت در رشد سریع انتخاب و ازصادق فرامرزی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد. گفتنی است سازمان مدیریت صنعتی از سال 1377 ، رتبه بندی شرکت های برترایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در بنگاه های اقتصادی کشور انجام می شود تا شناخت و درک دقیقتری از مقیاس ، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور صورت گیرد.


شفافیت مالی ایران کیش ملی شد

ایران کیش موفق به دریافت گواهینامه در هشتمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد. این نخستین حضور ایران کیش برای دریافت جایزه مدیریت مالی ایران کیش بود که بر طبق ارزیابی ها این شرکت موفق به کسب گواهینامه دراین سطح شد . اخذ این گواهینامه بیانگر شفافیت مالی بر طبق صورت های مالی است . جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال ۱۳۸۹ به منظور فراهم آوردن بستر بهبود و ارتقا سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت ها و سازمان های شرکت کننده به شرکت ها اهدا می شود . حرکت به سمت مدیریت مالی حرفه ای ، تشویق و ترغیب شرکت ها برای خود ارزیابی ، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت هااز جمله سایر اهداف در اهدای این جایزه سالانه است. مراسم هشتمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران سی ام بهمن ماه در سالن اجلاس برگزار شد.


گواهینامه اهتمام در تعالی آموزش به ایران کیش رسید

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق به اخذ گواهینامه اهتمام برای تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی شد. این شرکت که سال پیش گواهینامه بین المللی ایزو 10015 در حوزه آموزش منابع انسانی را دریافت کرده بود در ادامه فعالیت های خود در حوزه آموزش و توسعه سرمایه های انسانی نسبت به حضور در تعالی از طریق انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی اقدام کرد که پس از طی مراحل ارزیابی سی ام بهمن ماه در کنفرانس سالیانه آموزش و توسعه که در مرکزهمایش های رازی برگزارشد گواهینامه اهتمام برای تعالی آموزش و توسعه رادریافت کرد . انجمن علمی آموزش و توسعه منابع انسانی 4 سال است که برگزار کننده اهدای این جوایز بوده و شرکت ایران کیش برای اولین بار در این حوزه اقدام کرده است . توسعه فرهنگ تعالی در حوزه سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌ها، تشویق سازمان‌ها برای انجام عملیات خودارزیابی، تقویت قابلیت‌های سازمانی در حوزه آموزش و توسعه، ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات و دانش به منظور توسعه منابع انسانی کل کشور از مهم‌ترین اهداف اهدای این جایزه است . ایران کیش در راستای تقویت و بهبود آموزشهای سازمانی از سال 93 به دنبال استانداردسازی فرایندهای آموزش بوده است. اخذ گواهینامه اهتمام به تعالی آموزش و توسعه توسط ایران کیش گامی دیگر در تعالی آموزش و توسعه است و این روند با سرعت بیشتری برای دستیابی به موفقیتهای بیشتر ادامه خواهد یافت.


شرکت کارت اعتباری ایران کیش برگزیده منتخب بخش سخت افزار وتجهیزات هفتمین جشنواره نوربخش در همایش بانکداری شد.

شرکت کارت اعتباری ایران کیش برگزیده منتخب بخش سخت افزار وتجهیزات هفتمین جشنواره نوربخش در همایش بانکداری شد. ایران کیش به دلیل ارائه محصول کیوسک پرداخت الکترونیک(CNG)برنده هفتمین جشنواره مرحوم دکتر نوربخش معرفی شد جایزه جشنواره نوربخش در بخش های سامانه ملی ،سامانه های درون بانکی، سامانه های مشتریان امنیت و شبکه های زیرساخت پلتفرم؛مسئولیت اجتماعی وسخت افزارو تجهیزات وازبین 46 طرح رقابتی بانک ها و شرکت ها در اختتامیه همایش هفتم بانکداری به ایران کیش تعلق گرفت.


ایران کیش ، دانش بنیان شد

شرکت کارت اعتباری ایران کیش، شرکت دانش بنیان صنعتی شد . اعتبار این مجوز دوساله است و طبق قانون حمایت از شرکت ها ی دانش بنیان، بیش از یکصد و ده مزایا از جمله استفاده از تسهیلات صندوق شرکت های دانش بنیان و تسهیلات بیمه ای ، شامل حال این شرکت ها می شود. شرکت های دانش بنیان به سه بخش تولیدی صنعتی و نوپا تقسیم بندی می شوند که ایران کیش موفق به اخذ مجوز دانش بنیان صنعتی شده است و تلاش دارد در حوزه تولیدی نیز مجوزهای لازم را اخذ کند.


اعطای جایزه بالاترین سطح هوش تجاری به ایران کیش

تندیس هوش تجاری ایران در مرحله بهره‌برداری به ایران کیش اعطا شد. شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق به کسب بالاترین سطح تندیس بلوغ هوش تجاری در دومین کنفرانس هوش تجاری ایران شد.این در حالی است که این شرکت در سال گذشته و در نخستین کنفرانس بلوغ هوش تجاری کشور نیز موفق به دریافت تندیس بلوغ هوش تجاری در سطح پیاده سازی شد.تندیس هوش تجاری در سه سطح آماده‌سازی، پیاده‌سازی و بهره‌برداری به برترین‌ها تعلق می‌گیرد. ایران کیش سال گذشته در سطح پیاده‌سازی موفق به کسب این جایزه شده بود که امسال موفق به کسب این تندیس در سطح بهره‌برداری، یعنی بالاترین سطح این تندیس شد.


گواهینامه ایزو 9001 ایران کیش یکسال دیگر تمدید شد

شرکت ایران کیش موفق به تمدید گواهینامه ایزو 9001 برای یک سال دیگر در حوزه کیفیت شد . تفکر استراتژیک، ایده های نو آورانه، اثر بخشی فعالیت ها در CRM و کار گروهی ، اخذ رتبه برترین شرکت در رشد سریع بین PSP ها ، تفکر چابک سازی و نگهداری و رضایتمندی مشتریان در حوزه پشتیبانی به عنوان نقاط قوت شرکت ایران کیش از سوی ممیزی مذکور اعلام شده است . اخذ ایزو 9001 بیانگر این موضوع است که یک سازمان در حوزه عملکردی و حوزه فرایندی، دارای کیفیت مناسب مبتنی بر یک استاندارد جهانی است . ایران کیش در سال 95 ، بدون هیچ عدم انطباقی موفق به اخذ گواهینامه مذکور شد . گفتنی است اجرای بهبود مستمر فرایندها، ممیزی های برنامه ریزی شده داخلی و خارجی در سازمان و تلاش برای اخذ مجدد و تمدید این گواهینامه در سال 96 از برنامه های آتی شرکت ایران کیش است و قراراست تا اخذ گواهینامه IS0 9001 با مهاجرت از ورژن 2008 به ورژن 2015 صورت بگیرد .


ایران کیش‌ برنده تقدیرنامه 2 ستاره در جایزه ملی تعالی سازمان شد

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق به اخذ تقدیرنامه 2 ستاره در چهاردهمین جایزه ملی تعالی سازمانی شد .این جایزه در روزنهم اسفندماه در همایش ملی تعالی سازمانی و با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیرصنعت،معدن و تجارت به این شرکت اهداشد . تقدیرنامه 2 ستاره ایران کیش در تعالی سازمانی، طبق فرایندهای جایزه ملی در سال 95بررسی شده و پس از طی مراحل ارزیابی توسط ارزیابان، بررسی و صحه گذاری در کمیته علمی و داوری به این شرکت تعلق گرفت. استقرار الگوی تعالی سازمانی، اجرای برنامه‎های بهبود و حضور فعال در فعالیت‎های مربوط به تعالی سازمانی از جمله عوامل دریافت این تقدیرنامه 2 ستاره اعلام شده است . این دومین باری است که ایران کیش در جایزه ملی تعالی سازمانی حضور پیدا می کند.ایران کیش در سال گذشته موفق به کسب گواهینامه تعالی سازمانی شده بود گواهی ‎ای که به معنای تایید مسیراین شرکت در جهت تعالی و رشد شرکت بوده‎است . امسال این شرکت، درسطح بالاتر- که سطح تقدیر نامه در جایزه ملی تعالی است حضور یافت وبا صعود دو پله‎ای موفق به دریافت تقدیرنامه 2 ستاره از چهاردهمین همایش تعالی سازمان شد.


ایران کیش در شاخص حاشیه سود خالص شرکت های پرداخت ، اول شد (بهمن 95)

ایران کیش در هشتمین مسابقه ملی بهره وری، موفق به کسب رتبه اول در شاخص حاشیه سود خالص شد . در هشتمین دوره مسابقه ملی بهره وری که هر ساله مرکز ملی اندازه گیری شاخص های بهره وری ایران آن را برگزار می کند، ایران کیش در شاخص حاشیه سود خالص رتبه نخست را کسب کرد. این رتبه بر اساس صورت های مالی شرکت ها منتهی به پایان سال 94 به ایران کیش تعلق گرفته است و کسب آن مزیتی بزرگ برای ایران کیش است رتبه نخست در شاخص حاشیه سود خالص، بیانگر آن است که این شرکت توانسته به جهت درآمدزایی و افزایش درآمد ها و از طرفی کاهش هزینه ها بهترین شرکت خدمات پرداخت الکترونیکی در کشور باشد. ایران کیش در سایر شاخص های هشتمین مسابقه ملی بهره وری نیز میانگینی بالاتر از میانگین گروه شرکت های پرداخت را کسب کرده است . همچنین ایران کیش در شاخص های بهره وری سرمایه و بهره وری کل عوامل نیز نامزد دریافت جایزه شد. پیش از این، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان این عنوان را از آن خود کرده بود.


ایران کیش موفق به اخذ گواهینامه ISO 10015 شد

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق به دریافت گواهینامه ISO 10015در حوزه آموزش شد. ممیزی 10015، ممیزی است که بر فرایندهای حوزه آموزش می پردازد دریافت این گواهینامه به معنای تعهد سازمان برای ارائه آموزشهای کارا و همچنین نظام مند بودن آموزشهای سازمانی است." طراحی نظام جامع آموزش شرکت ایران کیش طرح کاملی است که برای اولین بار ایران کیش از میان سایرPSP ها آن را به انجام رساند.برای تهیه طرح جامع آموزش، فعالیت های مدنظر در سه فاز اجرایی به شرح ذیل تعریف و پیگیری شد: فاز اول: ممیزي وضعیت قبل از طراحی نظام جامع آموزش شرکت براساس استاندارد بین المللی ايزو 10015، فاز دوم: طراحی و تنظیم کلیه دستورالعمل های آموزشی مورد نیاز،فاز سوم: نیازسنجی و طراحی محتواي آموزشی کلیه مشاغل مورد بررسی


ایران کیش برترین شرکت ازنظر رشد سریع دربین 500 شرکت بزرگ کشور شد

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در نوزدهمین همایش شرکت های برتر IMI 100 به عنوان شرکت برتر کشوری ازنظر رشد سریع انتخاب شد . نوزدهمین همایش شرکت های برتر در چهارم بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما برگزار و شرکت کارت اعتباری ایران کیش از بین 500 شرکت بزرگ کشور موفق به کسب عنوان برترین شرکت در شاخص "رشد سریع" شد. در نوزدهمین همایش شرکت های برتر، مقامات، سیاستگذاران اقتصادی و صنعتی و مدیران برتر و بزرگ کشور حضورداشتند. درهمایش امسال مهم ترین نتایج رتبه بندی 500 شرکت بزرگ کشوردرسال 94 ارائه و از شرکت های پیشرو (انتخاب شده براساس روند رشد طی چهارسال اخیر) و شرکت های برتر از نظر رشد سریع و همین طور شرکت های برتر دارای رتبه های ویژه سال گذشته تقدیر به عمل آمد که ، ایران کیش به عنوان برترین شرکت در رشد سریع انتخاب و از صادق فرامرزی مدیر عامل این شرکت تقدیر شد . سازمان مدیریت صنعتی از سال 1377 ، رتبه بندی شرکت های برترایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در بنگاه های اقتصادی کشور انجام می شود تا شناخت و درک دقیقتری از مقیاس ، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور صورت گیرد.


اخذ گواهی ایران کیش در سامانه ملی اندازه گیری شاخص های بهره وری

ایران کیش موفق به اخذ گواهینامه عضویت در سامانه ملی اندازه گیری شاخص های بهره وری ایران شد . به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، این دومین باری است که شرکت ایران کیش در اندازه گیری شاخص های بهره وری شرکت‌های ایرانی حضور داشته است ، مرکز مدیریت بهره وری اطلاعات بیش از 5000 بنگاه اقتصادی کشور را که در 52 رشته فعالیت می‌کنند مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد . در مجموع حدود 50 شاخص بهره‌وری در این سامانه مطابق با استانداردهای بین‌المللی سنجش می شوند و برای کلیه شرکت‌های حاضر در سامانه وضعیت سه شاخص عمده بهره وری هزینه نیروی کار، بهره وری سرمایه و بهره وری کل عوامل در قالب کارنامه بهره‌وری ارایه می‌گردد. نتایج نشان می‌دهد ایران کیش در شاخص های مذکور در سال 94 با رشد قابل قبولی رو به رو بوده است، میانگین بهره وری نیروی کار این شرکت از میانگین صنعت کشور بالاتر و در وضعیت عالی قرار گرفته است. در بهره وری سرمایه نیز از میانگین صنعت کشور، پیشی گرفته و در وضعیت خیلی خوب قراردارد . در بهره وری عوامل تولید هم در وضعیت عالی جای گرفته است.


تندیس بلوغ هوش تجاری به ایران کیش رسید

تندیس بلوغ هوش تجاری، در نخستین کنفرانس هوش تجاری ایران به شرکت کارت اعتباری ایران کیش رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش در اولین کنفرانس هوش تجاری ایران که با ارائه مقالات پژوهشی و کاربردی ، ارائه تجربیات برتر بلوغ هوش تجاری و سخنرانی ها و کارگاه های کاربردی همراه بود . شرکت کارت اعتباری ایران کیش برنده تندیس بلوغ هوش تجاری ایران شد . گفتنی است مقاله علی اصغر جابری دوست و علی سیروس کبیری از شرکت ایران کیش نیز با عنوان "الزامات پياده سازي مناسب سامانه هوش تجاری در شرکت های پرداخت (psp) به عنوان مقاله منتخب برگزیده و موفق به دريافت تقديرنامه شد. این در حالی است که در نخستین کنفرانس هوش تجاری ایران ،بانک ها ، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی تجاری و آی تی بیس ، رقابت داشتند.


کسب دومین گواهینامه رتبه سیمین برای ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای دومین سال پیاپی موفق به کسب گواهینامه رتبه سیمین ازسوی اتاق بازرگانی شد . به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، امسال از میان شرکت های خدمات پرداخت الکترونیک (psp ) که در این رتبه بندی شرکت داشتند ، ایران کیش بیشترین امتیار را کسب کرد. ارزیابی ها برای اخذ این گواهینامه درسه حوزه صلاحیت حرفه ای واهلیت،عملکرد مالی و سود آوری‌ ومسئولیت پذیری اجتماعی، صورت گرفته است ، ایران کیش در پارامتر صلاحیت حرفه ای امتیاز کامل را کسب کرده است و در بخش عملکرد مالی و سودآوری بیشترین امتیاز را به جز در بخش صادرات و واردات به خود اختصاص داد.


لوح زرین همایش کار آفرینان و نخبگان به شرکت ایران کیش رسید

شرکت ایران کیش در دومین همایش کار آفرینان و نخبگان، موفق به دریافت نشان و لوح زرین شد . به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش؛ در همایش کارآفرینان و نخبگان که با تلاش بنیاد نخبگان فارس و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد شرکت ایران کیش از میان 43 شرکت،دربخش استارتاپ ها و کسب و کارهای smeموفق به دریافت لوح زرین این همایش شد . همایش کارآفرینان و نخبگان، شامل چندین پنل اصلی است که درهرکدام از این بخش‌ها صاحبنظران وخبرگان برترین ها را انتخاب می کنند. این پنل ها شامل بانک، سرمایه گذاری و صندوق‌های خطر پذیر،‌ استارتاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط، فرهنگ و رسانه،‌ دانشگاه‌ها، صنایع و کارآفرینان، زیرساخت‌ها و پنل نوآوری و فناوری است . برطبق این گزارش؛ شرکت ایران کیش در بخش استارتاپ ها و کسب و کارهای sme دومین همایش کار آفرینان و نخبگان ،به عنوان برترین شرکت معرفی شد ودرمتن تندیسی که ازسوی رییس بنیادنخبگان فارس، رئیس دانشکده کار آفرینی دانشگاه تهران واتاق بازرگانی شیراز به "ایران کیش "تعلق گرفت ازاین شرکت با عنوان "بهترین شرکت غزال" قدردانی شده است . لازم به ذکر است که شرکت های غزال، به شرکت های تیزپایی که رشد سریعی در صنعت داشته اند گفته می شود. گفتنی است؛ دومین همایش کار آفرینان و نخبگان درروزهای یازدهم و دوازدهم خرداد درشیراز برگزارشد واین نخستین حضورشرکت ایران کیش در این همایش بود.


لوح تقدیر موسسه خیریه سفیر عشق به ایران کیش اهداشد

با حضور مدیر و اعضای هیئت امنا انجمن خیریه سفیر عشق از مدیرعامل شرکت ایران کیش، قدردانی‌‌‌ شد. همچنین به واسطه حمایت های مالی و معنوی این شرکت از جوانان بی سرپرست و کم بضاعت ، لوح تقدیراز مشارکت ایران کیش در این امر خیر، از سوی میثم خویینی رییس هیئت امنای "سفیر عشق" به صادق فرامرزی اهدا شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش؛ در سال گذشته علاوه برحمایت های مالی ، این شرکت در نخستین همایش حامیان موسسه سفیر عشق نیز حضور پیدا کرد و در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود با استفاده از خدمات نرم افزاری و با هدف توانمندسازی افراد تحت پوشش، حامی این انجمن بود . گفتنی است؛انجمن خیریه سفیر عشق،‌ توسط جمعی از نیکوکاران با هدف توانمندسازی جوانان 16 تا 25 سال که پیش ازاین تحت پوشش سازمان بهزیستی، بوده اند تشکیل شده که گذراندن دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای در رشته‌های مختلف و همچنین فراهم کردن زمینه‌ای برای اشتغال این گروه ها از جمله فعالیت‌های سفیر عشق است.این انجمن با هدف شناسایی و توانمند سازی نیروهای انسانی کم بضاعت و بی بضاعت و استعدادهای انسانی ایرانی درحد توان انجمن برای ایجاد آمادگی در جهت حضور موفق، مولد و پایدار آنها درعرصه های فردی، خانوادگی و عمومی تشکیل شده است.


اخذ گواهینامه رتبه بندی شرکت های انفورماتیک توسط ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق به اخذ گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیک ، در 10 رشته شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش، موضوع رتبه بندی یکی از مهمترین عواملی است که شرکت های فعال درحوزه انفورماتیک باید آن را پیگیری و دریافت کنند . براساس مصوبات معاونت برنامه ریزی ونظارت راهبردی ریاست جمهوری و شورای عالی انفورماتیک ( از زیر مجموعه های معاونت مذکور) کلیه دستگاه های اجرایی دولتی،بانکهاو.... موظفند قراردادهایشان را صرفا"با شرکت های دارای گواهینامه رتبه بندی ازشورای عالی انفورماتیک منعقدنمایند در حال حاضر ایران کیش درچهاررسته ازپنج رسته (به جزسخت افزار) دارای رتبه بندی میباشد دریافت این گواهینامه بیانگر توانایی شرکت ها ست.


تجلیل از ایران کیش در همایش ملی محیط زیست

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در همایش ملی محیط زیست، مورد تقدیر قرار گرفت . به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش؛ در این همایش که با حضورتنی چند از مسئولین کشور برگزارشد،به دلیل فعالیت های شرکت ایران کیش در حوزه محیط زیست از صادق فرامرزی مدیر عامل این شرکت قدردانی شد . شرکت کارت اعتباری ایران کیش که با شعار مسیر سبز پرداخت به فعالیت هایش در حوزه پرداخت الکترونیک ادامه می دهد، در راستای مسئولیت های اجتماعی خود کمک به محیط زیست را در دستور کار قرارداده است . گفتنی است بازسازی و سبز کردن مدرسه ای در شهرری (مدرسه فضیلت)-به طوری که علاوه بر بهسازی ساختمان مدرسه به فعالیت های فرهنگی وآموزشی وبهداشتی آن( به ویژه در حوزه محیط زیست ) کمک شد- پرهیز از صرف هزینه درراستای چاپ سررسید و بروشورهای تبلیغاتی غیر لازم، تهیه و کاشتن چندین هزار نهال در کل کشور،تهیه و تالیف کتاب برای کودکان و نوجوانان به نام "من زمین را دوست دارم "در جهت آشنایی آنها با پرداخت الکترونیک وبا محوریت حفظ واحترام به محیط زیست؛ تغییرنام روابط عمومی به روابط عمومی ومسئولیتهای اجتماعی، از جمله سایر اقدامات این شرکت ، در حیطه محیط زیست است .


اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی 94 به ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق شد جایزه ملی تعالی سازمانی را در سال 94 از آن خود کند. به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش، اعطای جایزه ملّی تعالی سازمانی مبتنی بر ارزیابی رویكردها و نظام‌های مدیریتی سازمان‌ها و نتایج موفقیت‌های آن‌ها توسط گروهی از ارزیابان خبره و بر اساس "الگوی تعالی سازمانی" است كه وضعیت سازمان‌ را در میزان دستیابی به انتظارات الگوی تعالی سازمانی مشخص می‌کنند. پس از انجام ممیزی توسط ممیزان رسمی سازمان مدیریت صنعتی- دبیرخانه جایزه تعالی‌سازمانی در روز سه شنبه 27 بهمن ماه 94 شرکت ایران کیش مفتخر به دریافت «گواهی تعهد به تعالی در بخش خدمات»شد. گفتنی است گواهی تعهد به تعالی و لوح یاد بود چهارم اسفند ماه در سیزدهمین همایش تعالی سازمانی که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد به ایران کیش اعطا شد.


اعطای نشان عالی مدیر سال و گواهینامه شایستگی مدیریت به مدیرعامل ایران کیش

اجلاس سراسری نشان عالی مدیرسال با رویکرد معرفی و تجلیل از مدیران موفق کشور نخستین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، 17 بهمن ماه از سوی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. در این اجلاس که با حضور مسوولین عالی رتبه کشوری، جناب آقای ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و خانم الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور، دکتر محمدی رییس سازمان مدیریت صنعتی و دکتر خزایی رییس کمیته علمی اجلاس و دکتر حسنقلی پور ریاست دانشکده مدیریت دانشکاه تهران برگزار شد با تجلیل از چهره های شاخص مدیریت و رونمایی از تمبر مدیریت ایرانی- اسلامی ، از مدیران برجسته سال جاری تجلیل به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی ایران کیش جناب اقای فرامرزی مدیرعامل ایران کیش نشان عالی مدیر سال و گواهینامه شایستگی مدیریت دریافت کردند.


کسب تندیس رضایت مندی مشتری توسط شرکت ایران کیش

پنجمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری 12 بهمن 1394 به گزارش روابط عمومی ایران کیش پنجمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با حمایت و همکاری انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان، وزارت صنعت معدن و تجارت، فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی؛ در راستای تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور و نیل به خودکفایی با حضور و حمایت نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی، وزارتخانه ها، سازمانها و نهادهای پژوهشی و مدیران و صاحبان صنایع از بخش های دولتی و خصوصی، 12 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد. در این اجلاس معاونین، مشاور عالی مدیر عامل و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت حضور داشتند و به ایران کیش به جهت شناخت شاخص های نوین مشتری مداری و تاثیرات آن در افزایش فروش، نشان سه ستاره رضایت مندی مشتری اعطا شد.


سپاس از ایران کیش ششمین جشنواره ملی بهره‌وری (خرداد ماه 94)

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در ششمین جشنواره ملی بهره وری مورد سپاس قرار گرفت. آیین رسمی بزرگداشت روز ملی بهره ‌وری و مراسم مسابقه ملی تجربه‌های موفق به عنوان مرحله نهایی ششمین جشنواره ملی بهره‌وری دوم خرداد سال جاری در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با حضور دکتر "محمد نهاوندیان"رییس دفتر رییس جمهوری برگزار شد. در این جشنواره که مورد ارزیابی بیش از چهار هزار داور قرار داشت، سه پروژه شرکت ایران کیش در زمینه ارتقای عملکرد بهره‌وری بررسی و امتیازدهی شد.


دومین اجلاس متخصصین بانک، بیمه، بورس و شرکت‌های تاثیرگذار در اقتصاد کشور (اردیبهشت 94)

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در دومین اجلاس متخصصین بانک، بیمه، بورس و شرکت‌های تاثیرگذار در اقتصاد کشور – باینکس- دو تندیس زرین کسب کرد. در این اجلاس که بیست و هفتم اردیبهشت ماه 94 در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، دو تندیس زرین "اعتماد مشتریان در صنعت بانکداری" و "برترین مدیریت روابط عمومی در حوزه ارتباطات مشتریان" به شرکت ایران کیش اعطا شد.


سومین همایش بین‌المللی مدیریت راهبردی کسب‌وکار (بهمن 93)

مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش در سومین همایش بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار به عنوان مدیر برتر سال 93 برگزیده شد و سیمرغ زرین این همایش را از آن خود کرد. مدرسه عالی کسب و کار ماهان این همایش را دوم و سوم بهمن ماه در سالن همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار کرد. در این مراسم سخنرانانی از جمله دکتر "جولیو هاوس" سفیر کشور سوئیس در ایران و کارآفرینان و صاحبان برندهای برتر کشور آخرین تجربیات و یافته های علمی خود را با شرکت کنندگان در میان گذاشتند.


دریافت گواهینامه پیاده‌سازی یکپارچه استاندارد ISO 27001و20000 ISO (آذر 93)

شرکت کارت اعتباری ایران کیش نخستین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک در کشور است که توانسته هر دو استاندارد سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات بر اساس استاندارد ISO/IEC 20000-1:2011 و استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات بر اساس استاندارد ISO/IEC 27001:2013 را به صورت یکپارچه پیاده‌سازی کند. شرکت ایران‌کیش توسط تیم ممیزی مشترک شرکت‌های NISCert کانادا و TCertجمهوری چک که از معتبرترین شرکت‌های بین‌المللی در زمینه اعطای گواهینامه‌های استاندارد هستند، ممیزی شده و در روز یکشنبه نهم آذرماه 1393 شایسته دریافت گواهینامه های دو استاندارد مذکور شناخته شد.


چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت (بهمن 93)

ایران‌کیش تندیس چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را به پاس حضور در این همایش دریافت کرد. ایران کیش در این همایش جدیدترین محصولات و خدمات پرداخت الکترونیک خود را به نمایش گذاشت. چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت شش و هفتم بهمن 93 در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.


کسب رتبه نخست را در اجرای پروژه‌های انفورماتیک

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق شد رتبه نخست را در اجرای پروژه‌های انفورماتیک در زمینه خدمات پشتیبانی به خود اختصاص دهد. بر اساس اعلام دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور، شرکت کارت اعتباری ایران کیش با کسب رتبه یک، گواهینامه رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیک را در زمینه خدمات پشتیبانی دریافت کرد.


نخستین سمینار کارت و پرداخت (21 آبان 1393)

تقدیر ازایران کیش شرکت کارت اعتباری ایران کیش در نخستین سمینار کارت و پرداخت مورد تقدیر قرار گرفت. اولین سمینار کارت و پرداخت توسط مرکز فابا 21 آبان‌ماه 1393 در محل سالن همایش های مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی برگزارشد. این گردهمایی با حضور شرکت‌ها و فعالان حوزه پرداخت الکترونیک برگزار شد و «صادق فرامرزی» مدیر عامل ایران کیش یکی از سخنرانان اصلی نشست تخصصی «چرخه نوآوری و الزامات خدمات نوین» این سمینار بود.


کنفرانس کارآفرینی و نوآوری استراتژیک (4 آبان 1393)

تقدیر از ایران کیش به پاس کارآفرینی و نوآوری مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش، به پاس فعالیت های کارآفرین و نوآور، در کنفرانس سالانه کارآفرینی و نوآوری استراتژیک مورد تقدیر قرار گرفت. این کنفرانس توسط موسسه پژوهش و اطلاع رسانی بامداد با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، چهارم آبان ماه 1393در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. در این مراسم «یحیی آل اسحاق» رئیس اتاق بازرگانی وصنایع و معادن تهران نشان عالی سازمان کارآفرین و نوآور را به «صادق فرامرزی» مدیر عامل ایران کیش اهدا کرد.


همایش بانکها و شرکت های فناوری اطلاعات با رویکرد برنامه ششم توسعه (27 مهر 1393)

تقدیر از ایران کیش به پاس خدمات نوین و دانش بنیان مدیرعامل ایران کیش به پاس ارائه خدمات نوین و حمایت از اقدامات دانش بنیان مورد تقدیر قرار گرفت. نخستین همایش تخصصی «بانکها و شرکتهای فناوری اطلاعات با رویکرد برنامه ششم توسعه» 27 مهرماه 1393 توسط بانک تجارت و مرکز فابا در محل مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد. در این مراسم که با حضور مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانکها و مدیران و کارشناسان شرکتهای بزرگ فناوری اطلاعات کشور برگزار شد، از «صادق فرامرزی» مدیر عامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش به پاس ارائه خدمات نوین و حمایت از اقدامات دانش بنیان با اهدای تندیس همایش و لوح یادبود تقدیر شد.


دریافت جایزه شعف مشتری (2013)

مراسم جايزه شعف مشتري توسط موسسه جهاني فروش و بازاريابي(ISMM) با هدف تقويت و رشد هرچه بيشتر فرهنگ مشتري مداري و همچنين آشنايي با آخرين روش هاي مشتري مداري آبان 92 در شهر دبي برگزار و جايزه آن به شرکت کارت اعتباری ایران کیش اهدا شد. سرعت عرضه خدمات، کیفیت محصول و خدمات، رضايت مشتري از خدمات، تجربه مشتری در تعامل با سازمان و خدمات پس از فروش به عنوان راهي براي رشد و افزايش سود آوري و شهرت در ميان جوامع مصرف كننده از اهداف برگزاري اين مراسم بود كه شرکت کارت اعتباری ایران کیش به عنوان يكي از سازمان هاي ايراني، موفق به دريافت جايزه شد و «محسن قادری» مدیرعامل وقت ایران کیش این جايزه را دريافت كرد. سازمان ها و شركت هاي فعال از 25 كشور خاورميانه و شمال افريقا شامل جمهوري اسلامي ايران، امارات متحده عربي، بحرين، اردن، كويت، قطر، عمان، يمن، عربستان سعودي، لبنان، عراق، سوريه، تركيه، افغانستان، تاجيكستان، تركمنستان،ارمنستان، آذربايجان، پاكستان،الجزاير، مصر، مراكش، تونس، ليبي و كنيا در اين مراسم حضور د


جشنواره ايران بانك 2010 (29 آبان تا دوم آذر1389)

شركت ايران كيش، PSP بـرتـر ايران نخستين جشنواره تخصصي ايران بانك 2010، از 29 آبان تا دوم آذر سال 1389 با حضور نمايندگان و كارشناسان ارشد بانك مركزي و شبكه بانكي كشور و شركت‌هاي فعال در زمينه بانكداري الكترونيك با هدف «توسعه بانكداري الكترونيك» برگزار شد. در این جشنواره كميته داوران بر اساس شاخص‌هاي برگرفته از آمار منتشره توسط بانك مركزي برترين‌هاي بانكداري و پرداخت الكترونيك را معرفي و جایزه «برترین شرکت ارایه کننده خدمات پرداخت الکترونیک کشور» را بر اساس شاخص‌های «بيشترين تعداد تراكنش موفق در شبكه بانكي كشور، بيشترين تعداد پايانه‌هاي فروش كشور، كمترين پايانه فاقد تراكنش در شبكه بانكي»، به شرکت ایران کیش اعطا نمود.


پنجمين كنفرانس جهاني بانكداري الكترونيك (5-6 مرداد 1390)

دریافت تندیس برترین PSP ایران توسط شركت ايران كيش پنجمین کنفرانس جهانی بانکداری الکترونیک در چهار بخش علمی، کارگاهی، نمایشگاهی و تندیس E-bank در روزهای5 و 6 مرداد ماه سال 1390 در سالن تلاش (وزارت کار) برگزار شد. این همایش با حضور مدیران شرکت‌های بزرگ PSPو مدیران ارشد بانک‌های ملي، صادرات، کشاورزي، اقتصاد نوين، مسکن، ملت و شرکت‌هاي بزرگي همچون خدمات انفورماتيک، ایران کیش و... با هدف‌هاي بررسی و معرفی جدیدترین دستاوردهای کاربردی، معرفی جدیدترین راه حل‌ها و محصولات در حوزه بانکداری الکترونیکی، معرفی جدیدترین اقدامات بانک‌های ایرانی در حوزه بانکداری الکترونیکی و ایجاد ارتباط متقابل و مستقیم شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در بانکداری الکترونیکی برگزار شد. جایزه برترين PSP ايران با انتخاب دبیرخانه کنفرانس و براساس آمارهای بانک مرکزی، به شرکت ایران کیش اهدا گردید.


سومین کنفرانس بین‌المللی بازاریابی خدمات مالی (17-18 مهر 1390)

کسب عنوان «بزرگترین شبکه پایانه‌های فروش کشور» این کنفرانس در روزهای 17 و 18 مهرماه سال جاری با هدف «بررسي مسايل و راهکارهاي عملياتي موسسات خدمات مالي در برنامه‌ريزي و اجراي راهبردهاي بازاريابي» با حضور اساتید و صاحبنظران داخلی و خارجی در هتل المپیک تهران برگزار شد. شرکت ایران کیش پس از کسب عنوان بزرگترین شرکت ارایه‌کننده خدمات پرداخت الکترونیک کشور از «پنجمین کنفرانس بین المللی بانکداری الکترونیک» و «جشنواره ایران بانک 2010»، در ادامه موفقیت‌های خود لوح تقدیر «بزرگترین شبکه پایانه‌های فروش کشور» را از «سومین كنفرانس بین‌المللی بازاریابی خدمات مالی» دریافت کرد.


همايش بين‌المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت (30بهمن و اول اسفند 1390)

ايران‌كيش در جمع حاميان اصلي همايش بين‌المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت همايش بين‌المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت در سه بخش علمي،‌ كارگاهي،‌ نمايشگاهي در روزهاي 30 بهمن و اول اسفندماه در سالن همايش برج ميلاد برگزار شد. ايران‌كيش به‌عنوان بزرگترين شركت PSP كشور و در راستاي استراتژي هميشگي خود در توسعه و نشر دانش پرداخت الكترونيك،‌ در كنار بزرگترين بانك‌ها و سازمان‌هاي مالي كشور،‌ در زمره حاميان اصلي برگزاري همايش فوق قرار گرفت. اين درحاليست كه يكي از جالب‌ترين بخش‌هاي اين همايش سخنراني مديرعامل شركت،‌ آقاي «مجيد ميركبيري» با موضوع معرفي طرح SEPA (طرح واحد پرداخت اروپا) بود كه با استقبال گروه مخاطبان روبرو شد. اين همايش با مشاركت بانك‌هايي همچون، ‌صادرات، ‌ملي، ‌ملت، ‌پست بانك، مسكن و ... و نيز شركت‌هاي ملي انفورماتيك و خدمات انفورماتيك و برخي از بزرگترين شركت‌هاي فعال در حوزه خدمات پرداخت الكترونيك كشور برگزار گرديد و شركت ايران كيش به‌عنوان يكي از حاميان اين همايش لوح تقدير پژوهشكده پولي و بانكي بانك مركزي را دريافت كرد.


بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

دریافت لوح تقدیر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌(23 خرداد 1391) چهارمین حضور شرکت ایران‌کیش در نمايشگاه‌ سالانه بين‌المللي کتاب تهران به عنوان مجری انحصاری نصب و پشتیبانی دستگاه‌های کارتخوان این نمایشگاه، با اهدای تنديس «ربع قرن جهاد فرهنگي» توسط دکتر «حسيني» وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي طي مراسمي که به منظور تقدير از برگزارکنندگان بيست و پنجمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران برگزار شد، مورد تجلیل قرار گرفت. در تنديس اهدایی از سوی وزیر محترم ارشاد خطاب به مدیرعامل شرکت ایران‌کیش آمده است: «درسال توليد ملي، حمايت از کار و سرمايه ايراني، بيست و پنچمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران را با پيام «ربع قرن جهاد فرهنگي» و با لطف الهي و مشارکت فعالانه جنابعالي و همکاران گرامي برگزار کرديم. استقبال بي‌سابقه مردم عزيز ايران اسلامي بويژه فرهيختگان، محققان و اصحاب قلم و انديشه از نمايشگاه، نشانگر برگزاري موفقيت‌آميز اين رويداد عظيم فرهنگي است که درجهت گسترش معرفت اندوزي و ترويج سنت کتابخواني‌، برتارک فعاليت‌هاي فرهنگي خواهد درخشيد.» شرکت ایران کیش با نصب بیش از 2400 پایانه فروش و استقرار بیش از 150 کارشناس پشتیبانی و ستادی، سعی در ارایه بهترین خدمات به غرفه‌داران و بازدیدکنندگان داشت و ماحصل این تلاش جهت ترویج و تشویق فرهنگ پرداخت الکترونیک، 959 هزار و 175 تراکنش و بالغ بر 250 میلیارد ریال مبلغ تراکنش در پایان نمایشگاه بود که هر دو عدد با اختلاف بسیار زیاد، شکستن تمامی‌رکوردهای قبلی را نشان می‌دهد.


سومین کنگره نوآوران فناوری، IT و انفورماتیک (3 تیر 1391)

اهدای لوح تقدیر بزرگترین شرکت PSP ایران به شرکت ایران کیش سومین کنگره نوآوران فناوری، IT و انفورماتیک با محوریت جایگاه تجارت الکترونیک و خدمات رایانه‌ای در ایران، روز شنبه سوم تیرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. در این کنگره که به معرفی و قدردانی از واحدهای منتخب و ارایه آخرین دستاوردها و توانمندی‌های موجود در ایران و آشنایی با آخرین پروژه‌های در حال اجرا اختصاص داشت، لوح تقدیر بزرگترین شرکت PSP ایران به شرکت ایران‌کیش اهدا شد. در متن این لوح خطاب به مدیرعامل شرکت ایران‌کیش آمده است: «انتخاب شايسته جنابعالي را به‌عنوان بزرگ‌ترين شركت PSP ايران در كنگره ITEC 2012 تبريك عرض مي‌نماييم. از خداوند منان موفقيت روزافزون و ثبات قدم شما را در اين راه دشوار خواستاريم و بر مديران اين سرزمين مي‌باليم كه با دانش و مهارت بالا در مسير پيشرفت و توسعه شغلي گامي بس سترگ برداشته‌اند.»


دومين همايش بين‌المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت (26 و 27 دي 1391)

ايران‌كيش در جمع حاميان اصلي همايش بين‌المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت دومين همايش بين‌المللي بانكداري الكترونيك و نظام‌هاي پرداخت در روزهاي26 و 27 دي 1391 در سالن همايش‌هاي صدا و سيما برگزار شد. ايران‌كيش به‌عنوان بزرگترين شركت PSP كشور و در راستاي استراتژي هميشگي خود در توسعه و نشر دانش پرداخت الكترونيك،‌ در كنار بزرگترين بانك‌ها و سازمان‌هاي مالي كشور،‌ در زمره حاميان اصلي برگزاري همايش فوق قرار گرفت. اين همايش با مشاركت بانك‌هايي همچون، ‌صادرات، ‌ملي، ‌ملت، ‌پست بانك، مسكن و ... و نيز شركت‌هاي ملي انفورماتيك و خدمات انفورماتيك و برخي از بزرگترين شركت‌هاي فعال در حوزه خدمات پرداخت الكترونيك كشور برگزار شد و شركت ايران كيش به‌عنوان يكي از حاميان اين همايش لوح تقدير پژوهشكده پولي و بانكي بانك مركزي را دريافت