پيام مديرعامل 

خدای را سپاس که در همه این سال ها توانستیم تا در کنارهم به عنوان خانواده بزرگ  ایران کیش در راستای پیشرو بودن در صنعت پرداخت از جایگاه این شرکت به عنوان یکی از اولین شرکت های ارائه کننده خدمات پرداخت صیانت کنیم .

در این مدت با هم بودن، اهداف مختلفی را دنبال کردیم و چالش های زیادی را نیز تجربه.

شاید بد نباشد تا با نگاهی گذرا به تاریخچه این شرکت یکباردیگرخاطرات این سال ها را مرور کنیم. همانطورکه از نام این شرکت پیداست اولین هدفی که برای ایران کیش تعریف شده بود، ورود به بازار کارت های اعتباری بوده است. اما به مرور این مسیر تغییر کرد و روز به روز اهداف گسترده تر و با نیازهای بازارپرداخت الکترونیک متعالی تر شد .

ایران کیش زمانی به تامین و راه اندازی شبکه پذیرندگان اقدام کرد. اوایل دهه  90 وارد بورس اوراق بهادار شد و سپس محصولات جدید و بومی خود را یکی پس از دیگری  به بازار روانه ساخت،  در کنار این پروژه های جانبی را هم از یاد نبرد و امروز این خانواده مفتخر به آن است که حدود 15 بانک و موسسه اعتباری طرف قرار داد بوده، صاحب بزرگترین جوایز بانکی و مالی کشور شده و همواره به عنوان برترین شرکت های صنعت پرداخت درایران و چه بسا در رنکینگ جهانی حرف ها برای گفتن دارد .

ایران کیش ، طی سال های گذشته به لطف یارانش از بحران های مختلفی نیز با موفقیت عبور کرد و  هیچ گاه خم به ابرو نیاورد بلکه این چالش ها را با صبر و همت اعضای این شرکت پشت سر گذراند. شاید به جرات بتوان گفت بهترین پروژه مدیریتی در کشور در سال نودو چهار رخ داد همان زمانی که مشکلی به نام بحران هایپرکام پدید آمد .. اما در طی 45 روز با تلاش و حمایت شبانه روزی خانواده ایران کیش موفق شدیم تا ازاین بحران با اتکال به خداوند و همت خانواده بزرگمان عبور و دستگاه ها را از نو راه اندازی کنیم . در سال گذشته نیز بحران ارز را پشت سر گذاشتیم .

ما تمام این، را مدیون گنجینه های ارزشی سرمایه های انسانی خود و مردمی هستیم که در مدت  فعالیت ایران کیش به ما اعتماد کردند و جزوی از خانواده ما شدند.

اما می خواهیم همچنان سرآمد باشیم، رشد کنیم و برای فراهم کردن نیازهای مردم خوبمان آنچه را که از توانمان برمیایدانجام دهیم ، در حوزه خدمات نوین پرداخت اینترنتی و موبایل و سایر حوزه‌هاي تخصصی ، بهترین ها را ارائه کرده و با حمایت مشتریان، سهامداران ، شرکا و سرمایه های انسانی و شما مردم عزیز چون سالیان پیش و چه بسا بیشتر از همیشه در مسیر پیشرفت و خدمت گام برداریم .

در همین راستا برای یافتن جایگاهی ممتاز ، رسیدن به وسیع ترین شبکه  ابزار پرداخت ، بهترین محصولات و ارائه سریعترین خدمات از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. افزایش بهره وری و ارتقا سهم بازار را در نظر می گیریم و وفادار سازی مشتریان را از جمله مباحث مورد تاکید خود قلمداد می کنیم.

در سال جدید و بارویکردی متفاوت عهد می بندیم تا در چابک سازی سازمان، تغییر ساختار دارایی ها ، جذب و پرورش نیروهای خلاق و نو آور، ارتقا و بهبود ارتباطات درون سازمانی و توسعه سطح رفاه و معیشت کارکنان گام های خود را از همیشه مستحکم تر برداریم .

و چه خرسندیم که امسال را سال رونق تولید نام نهادند، نامی که می تواند موتور محرک اهداف ما در ایران کیش باشد. همان طور که ما در گذشته نیز در تولیدات بومی و استفاده از توانایی های سرمایه های ایران کیش همت گماشتیم امسال همزمان با سال رونق تولید، این همت را دوچندان خواهیم کرد . ایمان دارم که امروز با آموخته هایمان از شکست ها، با کوله باری از افتخارات و تمرکز بر نقاط مثبت و تقویت و بهبود نقاط ضعف خود سالی بهتر از سال های گذشته خواهیم داشت و عزممان برای ساخت روزهایی بهتر درایران کیش جزمتر از همیشه است .

 پیمان منعم طبری